foafirese

هشدارها و دستکاری شده است

در میلتون کینز 2 نوع قابل توجهی از زنگ خطر آتش نشانی و آتش نشانی وجود دارد: سنتی و قابل توصیف. سیستم زنگ خطر استاندارد مانند یک خط تلویزیون ماهواره ای از هیئت مدیره کنترل و بسته شدن با آخرین، پایان خط، بخشی، به طور معمول یک مقاومت است. هشدارها و عناصر تماس تلفنی دست در ارتباط با خطوط ماهواره ای متصل می شوند. سیستم های اعلام حریق مدرن در Milton Keynes با خطوط دیجیتال تلویزیون متصل شده اند که دستگاه های مختلف را متصل می کند، از کنترل کننده شروع می شود و به عقب بازگردانده می شود. خطوط چارچوب های آدرسربندی، محافل یا optic provisos نامیده می شوند. این خطوط اجازه می دهد تا اثبات متمایز هر دستگاه مدار که بر روی یک آدرس خاص قرار دارد، کامل شود، که نقطه اصلی اهمیت این چارچوب ها است.
نقاط مورد علاقه آدرس قابل مقایسه با زنگ خطر آتش نشانی معمولی و آتش خاموش کننده در میلتون کینز به شرح زیر است. آنها اجازه مشاهده دقيق و موقعيت شعله را با توجه به موقعيت فردي از انفجار فعال مي کنند. او حرکت داده ها دو طرفه است - از هیئت مدیره به چارچوب هشدار دهنده / اشاره به contraptions و از راه دیگر. برای مثال برخی مزایا، به عنوان مثال، به طور مداوم شرایط شرطی را مشاهده می کنند، این ساختار همچنان ظرفیت کاری را به مناسبت پیوند کوتاه، متفاوت با چارچوب های معمولی ادامه می دهد. این اجازه می دهد که طول تلویزیون های لینک کاهش یابد و چارچوبی را برای استفاده از طول کوچکتر و کامل رشته، و نه کاملا مانند آتش سوزی استاندارد و آتش خاموش کننده ها در میلتون کینز ایجاد کنند. بینش خروجی مربوط به شرایط ابزارهای رسمی و رویدادهای ایجاد شده در چارچوب. کابین ساختار را به گروه اعمال کنید، که ممکن است بعنوان بخشی از ابزارهای متوسط ​​استفاده شود که توسط استفاده از بخش های گنجانده شده قابل حل است و هر دو لینک به صورت رایگان ذخیره می شوند.
یک نوع خاص از چارچوب های قابل برنامه ریزی وجود دارد که در آن برآوردهای ابزارها توسط هیئت مدیره تراشه به ترتیب در دستورالعمل های آن قرار می گیرند، که به طور قابل ملاحظه ای باعث کاهش مواد غلط ناپذیر می شود. ارزش هشدارهای ساده می تواند باشد: عادی، نیاز به حمایت، آسیب، پیش داوری، چارچوب هشدار و غیره. این چارچوب ها فرصتی برای درمان همزمان و بدون وقفه چند علامت با توجه به تعداد مطلوب کیفیت نشانه ها دارند. سیستم کلیدی برای کمک به منطقه شعله و خروج افراد در ساختمان منطقه بندی می شود. این شامل در تنظیم آتش خاموش کننده ها در میلتون کینز در خطوط (معمولی یا آدرس دهی) در داخل مناطق خاص و اختیاری سایت به تعداد مناسب زیر مناطق است. مناطق باید به مناطق شعله واضح (قسمت هایی از ساختمان با ساختارهای مقاوم در برابر حرارت) جدا شوند و هدف نهایی آن از بین برود. بخشی از سایت در زمینه های مختلف، شعله سریع تر و سودآور است.

+ نوشته شده در پنجشنبه 6 دی 1397ساعت 12:33 توسط foafirese | | تعداد بازدید : 16

× بستن تبلیغات